O nás

Provádíme kompletní správu budov

zamestnanci
268 Vlastních zaměstnanců
Zaměstnanec
telefon
24/7/365 Nonstop dispečink
Dispečink
doprava
60 minut Garantovaný dojezd
Garantovaný dojezd příslušného technika
navigace
Celá ČR + 3 Evropské země
mapka_mala

Naše společnost je držitelem certifikace ISO norem ISO 9001 a ISO 14000

Sídlo společnosti FFF Service CZ & SK s.r.o.

Historie a vývoj společnosti

Naše společnost působí na trhu již od roku 1990 (Elektroservis, později FaCility servis) do stávající podoby (Společnost s ručením omezeným) se transformovala v roce 2008. V roce 2014 byla nahrazena společností FFF Service CZ&SK. s.r.o. z důvodu expanze na Slovensko, Ukrajinu a Bělorusko.

Kvalita a komplexnost

Jsme moderní progresivní obchodní společností, jejíž specializací je technická správa nemovitostí a poskytování komplexních, podpůrných služeb pro zákazníka. Základním hlediskem je vždy maximální přizpůsobení se požadavkům a představám klienta s přiložením notné dávky profesionality. Naše společnost je pojištěna proti škodám u České pojišťovny do výše 30 mil. Kč.

Servis a komplexnost je nedílnou součástí technické správy budov

K D O   V Š E C H N O   J S O U   N A Š I   Z Á K A Z N Í C I ?

REFERENCE

Naši zaměstnanci

Naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru. Jsou pravidelně školeni autorizovanými dodavateli z České republiky i ze zahraničí. Provádíme pro naše klienty vysoce odbornou činnost poradenskou, preventivně údržbářskou, ale i havarijní. Všichni jsou vybavení kvalitním nářadím Würth a Mannesmann.

Zkušenosti

Právě možnost využití bohaté škály provozních zkušeností, metodických a procesních poznatků a administrativních dovedností umožňuje nabídnout našim zákazníkům komplexní soubor služeb zajišťovaný na vysoce profesionální a odborné úrovni.

Kompletní nabídka našich služeb

Veškeré služby poskytované naší společností jsou poskytovány výhradně kmenovými zaměstnanci.